jQuery(document).ready(function($){ //
});

मोरङको उर्लाबारीमा अल राउण्ड डान्स स्टुडियो द्वारा आयोजित लिटिल प्रिन्स एण्ड प्रिन्सेस पुर्वाञ्चल सिजन ३ को फाइनल शनिबार साझ होटल ग्रान्डमा सम्पन्न भएको छ।प्रिन्सेसतर्फको टाइटल उर्लाबारी ६ कि ग्रिष्मा कार्कीले हात पारेकी छिन्। प्रीन्स तर्फ उर्लाबारी ७ का निश्न्क तिम्सिनाले हात पारेका हुन् । उक्त कार्यक्रममा प्रथम हुनेले नगद २० हजार प्रमाणपत्र र बेथेल एकेडेमी मा एक बर्ष निशुल्क पढ्न पाउने भएका छन् । प्रीन्स तर्फ नगद १२ हजार प्रमाणपत्र
र एक बर्ष बेथेल एकेडेमीमा निशुल्क पढ्न पाउने भएका छन् ।
उक्त कार्यक्रम कि कोरियोग्राफ लिजा धिमालले गर्नु भएको हो। दोस्रो र तेस्रोले ७ हजार र ५ हजार नगद प्राप्त गरेछ्न।

आयोजित कार्यक्रममा विभिन्न नृत्य प्रस्तुत गरिएको थियो भने नन्दु गुरुङ र निशान भट्टराईको साङ्गेतिक प्रस्तुति रहेको थियो। राजिभ दियालि इभेन्ट डिरेकटर रहेको कार्यक्रममा सुवास शंकरको बेजोड हास्याव्याङ्ग्य प्रस्तुत गरेका थिए भने तृष्णा रेग्मीले कार्यक्रम संचालन गरेकी थिइन् ।

eHatiya

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय