jQuery(document).ready(function($){ //
});

अमेरिकी दूतावास युथ काउन्सिल (युएसवाईसी) ले सन् २०२३ को समूहको  लागि आवेदन स्वीकार गर्ने भएको छ । आवेदन दिने अंतिम तिथि रात 11:59 बजे (जीएमटी +5:45), 10 दिसंबर, 2022 हो।

अमेरिकी मिसनले युएसवाईसीलाई व्यावसायिक विकास र परामर्श कार्यक्रमको रूपमा सम्पादन  गरेको छ जसले परिषदका सदस्यहरूलाई उनीहरूको समुदायमा महत्त्वपूर्ण मुद्दाहरू समाधान गर्न नेतृत्व कौशल विकास गर्न मद्दत गर्दछ। उनीहरूको सदस्यता अवधिभर, परिषदका सदस्यहरूले सञ्जाल अवसरहरूमा भाग लिनेछन्, सामुदायिक संलग्नता परियोजनाहरूमा काम गर्नेछन्, र महत्त्वपूर्ण रणनीतिक कार्यक्रमहरूमा भाग लिनेछन्।

प्रत्येक वर्ष, २०-३० वर्ष उमेर समूहका लगभग ५५ जना व्यक्तिहरूलाई परिषद्मा स्वीकार गरिन्छ। यो आगामी समूहको लागि सकेसम्म धेरै मानिसहरूलाई आवेदन गर्न जोडदार रूपमा प्रोत्साहित गरिएको छ।  नेपालका सीमान्तकृत र कम प्रतिनिधित्व भएका समुदायका आवेदकलाई प्राथमिकता दिइनेछ । 

प्रारम्भिक चरणको आवेदन सकिएपछि अमेरिकी दूतावास र वी इन्स्पायर नेपाल (विन) ले दोस्रो चरणमा जानका लागि सबैभन्दा बलियो उम्मेदवारको सिफारिस गर्नेछन् ।  यस चरणमा, आवेदकहरूलाई उनीहरूको शक्ति, कार्यक्रमको लागि उपयुक्तता र उपलब्धिहरूको बारेमा थप जानकारी प्रदान गर्न अनुरोध गरिनेछ। अन्तमा, एक प्यानलले 2023 समूहकोको लागि यूएसवाईसीको सदस्य हुनको लागि शीर्ष 50-55 आवेदकहरू चयन गर्नेछ। 

यदि तपाईंसँग प्रश्नहरू छन् भने, कृपया वेबसाइटमा एफएक्यूहरू पढ्नुहोस्। यदि तपाईँको प्रश्नलाई एफएक्यूले सम्बोधन गरेको छैन भने, कृपया info@weinspire.org.np वा weinspirenepal@gmail.com लेख्नुहोस्।

प्रश्न: http://www.usycn.org/faq.html

फारम भर्ने लिङ्क: 

https://form.jotform.com/weinspirenepal/united-states-embass-युवा-परिषद

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय