jQuery(document).ready(function($){ //
});

आइतबार बिहान ५ बजे सलमान खानको बान्द्रास्थित ग्यालेक्सी अपार्टमेन्टको घर बाहिर दुई जना अज्ञात व्यक्तिले गोली प्रहार गरेका थिए । उनका परिवारका सदस्यहरु सकुशल रहेका, उनको घरको भित्तामा गोली लागेको थियो । उनको घरबाहिर सुरक्षा व्यवस्था कडा पार्दै गएपछि प्रहरीले अहिले सीसीटीभीमा कैद भएका दुई संदिग्धको तस्विर सार्वजनिक गरेको छ । यो बाइक शूटरहरूले टोपी लगाएका थिए र निगरानी क्लिपमा देखाइए अनुसार झोला थियो। उनीहरूले अभिनेताको घरमा गोली चलाएको पनि देखाइएको छ। जसमध्ये एकजना सेतो टिसर्ट र कालो ज्याकेटमा देखिएका छन् भने अर्को रातो टिसर्टमा देखिएका छन् । प्रहरीले सलमानको घरबाट अलि टाढा एउटा मोटरसाइकल पनि बरामद गरेको छ । संदिग्धहरू फेला परेको यो फुटेजको साथ, पहिलो सूचना रिपोर्ट, एफआईआर दण्ड संहिताको धारा 307 (हत्याको प्रयास) र हतियार अधिनियम अन्तर्गत दर्ता गरिएको छ, बान्द्रा पुलिस अधिकारीले जानकारी दिए। यही तस्विरका आधारमा दुवैको खोजी तिब्र पारिएको छ । केन्द्रीय एजेन्सीहरूले दुवै गोली प्रहार गर्ने बारे महत्त्वपूर्ण सुराग पनि पाएका छन्। यसैबीच लरेन्स बिश्नोईका भाइ अनमोल बिश्नोईले आफ्नो फेसबुक पोस्टमा यस गोलीकाण्डको जिम्मेवारी लिएका छन् । उनले लेखेका छन्, “हामी शान्ति चाहन्छौं। यदि उत्पीडन विरुद्धको एक मात्र निर्णय युद्ध हो भने त्यसो होस्। सलमान खान, हामीले तपाईंलाई हाम्रो शक्तिको परिमाण बुझेर परीक्षण नगर्नको लागि एउटा ट्रेलर मात्र देखाएका छौं। पहिलो र अन्तिम चेतावनी, यसपछि मात्रै घरबाहिर गोली चलाउने छैन र हामीसँग दाउद इब्राहिम र छोटा शकीलको नाममा कुकुर छन्, मलाई धेरै कुरा गर्ने बानी छैन। “

eHatiya

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय

 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO