jQuery(document).ready(function($){ //
});

 भोजराज घिमिरे 

मोरङ चेम्बर अफ कमर्सको पाचौ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । मोरङ कमर्श का अध्यक्ष याधब पोखरेल को अध्यक्षतामा एबम नेपाल चेम्बर अफ कमर्स कोशि प्रदेश का अध्यक्ष शुरेस मान श्रेष्ठ को प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा विभिन्न अतिथिहरुले सान्दर्भिक शुभकामना मन्तब्य राख्नु भएको थियो । सो कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि नेपाल चेम्बर अफ कमर्स कोशि प्रदेश का अध्यक्ष शुरेस मान श्रेष्ठ ले व्यावसायिक एवं सामाजिक कार्यहरु अग्रभागमा रहेर कार्य गरेको प्रति धन्यवाद ब्यक्त गर्नुभएको थियो साथै उद्योगी व्यवसायीहरुको समस्य समाधानको लागि आफ्नो तर्फबाट आवश्यक अन्य सहयोग गर्ने प्रतिवद्वता समेत ब्यक्त गर्नु भएको थियो । संस्थाका अध्यक्ष याधब पोखरेल ले संघले आ.व. २०८०/८१ मा गरेका कार्यहरू एवं आगामी आ.व.२०८१ को कार्ययोजनाहरु प्रस्तुत गर्नु भएको थियो साथै उद्योगी, व्यावसायिक एवं सामाजिक कार्यहरु निरन्तर अगाडी बढाउदै लैजाने जानकारी गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा स्वागत मन्तव्य उपाध्यक्ष शिभ प्रसाद रिजल ले राख्नु भएको थियो भने , एवं आ–आफ्ना भनाईहरु राख्नु भएको थियोे । कार्यक्रममा कोषाध्यक्षको प्रतिवेदन एवं आगामी वर्षको अनुमानीत आय व्यय कोषाध्यक्ष मनोज कुमार मिश्र ले प्रस्तुत गर्नु भएको थियोे । मोरङ चेम्बर अफ कमर्स का आजिबन सदस्य सल्ला कार हरु लाइ प्रमाणपत्र दिएको थियो भने आइटि सम्बन्धि संस्था लाइ सहयोग गरेको मा सम्मान पत्र सहित नगद दि पुरस्कार प्रदान गरिएको थियोNo description available.

eHatiya

No description available.

No description available.

No description available.

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय

 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO