jQuery(document).ready(function($){ //
});

भोजराज घिमिरे।। मोरङ चेम्बर अफ कमर्सको आयोजनामा बिराटनगरमा शुभकामना तथा स्वागत सम्मानको कार्यक्रमको आयोजना गरियो । चेम्बरका अध्यक्ष श्री यादब पोखरेलको सभापतित्व र कोशि प्रदेश चेम्बर अफ कमर्सका अध्यक्ष शुरेसमान श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यता विशिष्ट अतिथिका रुपमा आन्तरिक राजस्व कार्यल बिराटनगर का भुपालराज शाक्य ले गर्नु भको थियो । कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि आन्तरिक राजस्व कार्यालय बिराटनगर का प्रमुख भुपालराज शाक्य लाइ माया को चिनु दिइएर स्वागत गरि सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रम मा प्रतिश्ठित उधोगि व्यावसायिक समाजसेवी फूलकुमार लालबानी,औद्योगिक सल्लाहकार कृषि विज्ञ सुमन भगत र पत्रकार भोजराज घिमिरेलाई सल्लाहाकर मा मनोनयन गरिएको थियो । प्रमुख अतिथ्यति नेपाल चेम्बर अफ कमर्सका कोशि प्रदेश अध्यक्ष शुरेसमान श्रेष्ठ ले सबै भन्दा पुरानु सस्था भएको र अहिले ७ प्रदेश मै संगठन बिस्तार भएको जान्कारि गराउनु भो । विशिष्ट अथिति आन्तरिक राजस्व कार्यालय बिराटनगर का प्रमुख भुपालराज शाक्य ले चाडैनै संघ , सस्था , ब्यापारी हरु सग मिलेर हाते मालो गरि नयाँ कर निति बारे कर शिक्षा कार्यक्रम गर्न्ने बिश्वास दिलाउन्नु भयो । कार्यक्रम का सभापति मोरङ चेम्बर का अध्यक्ष यादव पोखरेल ले आन्तरिक राजस्व कार्यलय ले ब्यापारी ,संघ, सस्थ हरु सग हातेमालो गरि मिलेर करमुलक शिक्षाको कार्यक्रम गर्न्न जरुरी छ भनि जोड दिनुभयो। कार्यक्रम को स्वागत मन्तब्य शिब प्रसाद रिजल ले गर्नु भएको थियो ।।

 

eHatiya

No description available.

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय

 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • PADANGTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO
 • LOMBOKTOTO